-1-

Koszty i termin wysyłki

 • Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić
 • Przesyłka dostarczona jest zazwyczaj w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku gdy termin oczekiwania na towar jest dłuższy niż 3 dni robocze, fakt ten jest wyszczególniony w opisie danego produktu, a dostarczenie nastąpi zgodnie z terminem podanym przy produkcie na stronach serwisu. W przypadku zamówienia kilku produktów o różnym czasie dostawy, przesyłka dostarczona jest zgodnie z najdłuższym terminem podanym przy jednym z zamówionych produktów. Przy wyborze opcji płatności „płatność przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni roboczych).
 • Koszty przesyłki pokrywa nabywca. Klient może się zapoznać z cennikiem w dziale „Koszyk”, gdzie następuje wyliczenie kosztów przesyłki na podstawie rodzaju wymaganego transportu, wagi towaru oraz wybranego przez Kupującego sposobu płatności.
 • Wysokość opłat uzależniona jest od rodzaju transportu, wagi przesyłki oraz sposobu płatności. Dla towarów najbardziej popularnych w naszym sklepie takich jak: farby oraz woski, standardowa opłata to:

15 PLN dla paczki do 30 kg. w przypadku płatności online na konto Monivic

22 PLN dla paczki do 30 kg. w przypadku płatności za pobraniem

UWAGA! Podane ceny dotyczą wysyłki na terenie Polski.

-2-

Płatności

 •  Każda transakcja potwierdzana jest paragonem lub fakturą VAT
 • Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem ( przy odbiorze towaru) lub płatności na konto MoniVic
 • W przypadku płatności przelewem prosimy o wpłaty na podane niżej konto:

  74 1020 3974 0000 5102 0294 5392

  PKO BP o/Płock
  MoniVic Monika Smolińska
  ul. Słoneczna 21, 09-472 Słupno